DUŻY WYBÓR

ATRAKCJI I ROZRYWEK

KRIO CHALLENGE to nie tylko wyzwanie przetrwania w niskich temperaturach, ale również konkurencje motywujące Cię do aktywności!

Okolice idealnie nadają się do wycieczek górskich, zarówno pieszych jak i rowerowych. Obfitują one także w wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia.

Nasz Gościniec położony jest w strefie klimatycznej o wyjątkowo zdrowym powietrzu. Dzięki temu powietrzu, już w XIX wieku w pobliskim Sokołowsku powstało pierwsze uzdrowisko w Europie. Spacery po najbliższej okolicy pomogą porządnie dotlenić organizm. Obiekt znajduje się tuż przy czerwonym szlaku turystycznym, zaledwie 2 km od malowniczego Sokołowska.


Każdy gość otrzyma poręczną mapę turystyczną okolic Gościńca. Na mapie znajduje się 21 miejsc wartych odwiedzenia, pobliskie szlaki turystyczne i trasy rowerowe.

Po porannym zabiegu krioterapii, z pełną energią ruszysz w góry stawiając czoła Twoim osobistym aktywnym wyzwaniom! Wcześniej otrzymasz od nas propozycje aktywnego wyzwania na każdy dzień pobytu - do wyboru, dla każdego poziomu zaawansowania kondycji czy wybranej formy aktywności.

 

Popołudniu czeka Cię pyszna obiadokolacja ze świeżych i regionalnych produktów - domowo i zdrowo. Potem drugi zabieg krioterapii i obowiązkowy spacer po najbliższej okolicy, chyba, że nogi poniosą Cię dalej. Dowolność wyboru to główny atut KRIO CHALLENGE.

 

Zaplanowaliśmy coś miłego na każdy wieczór.

·       Niedziela: Wieczorek zapoznawczy wraz ze wprowadzeniem do pobytu
·       Poniedziałek: Wieczór gier i zabaw (planszówki, kalambury)
·       Wtorek: Wieczorek muzyczny / Karaoke / gitara
·       Środa: Ognisko i grill (obiadokolacja plus przekąski)
·       Czwartek: Taneczny wieczorek pożegnalny


TO JESZCZE NIE WSZYSTKO...

Każdego dnia będziecie mogli zdobyć Gościńcowe serduszko za ukończenie wyzwania, a dla najlepszych pod koniec wyjazdu przewidywane są nagrody! :-)

 

Przez cały okres pobytu, uczestnicy KRIO CHALLENGE będą mieli dostęp do restauracji, tarasu, przytulnej czytelni na werandzie, wspólnego aneksu kuchennego, placu zabaw, leżaków i stołów piknikowych na terenie obiektu.