POKOJE GOŚCINNE

12 przytulnych pokoi gościnnych (2, 3, 4 oraz 5 osobowych), z wygodnymi łóżkami pojedynczymi lub podwójnymi. Baza noclegowa dla maksymalnie 37 osób.

Wszystkie pokoje mają prywatne łazienki, wyposażone są w pościel, koce i ręczniki.

Skorzystaj z naszego wygodnego systemu do rezerwacji online. Sprawdź terminy, obejrzyj zdjęcia pokoi, zarezerwuj nocleg i zamów wyżywienie!


Regulamin obiektu

  1. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 dnia następnego. Wszelkie wcześniejsze zameldowania lub późniejsze wymeldowania muszą być uzgodnione z personelem.
  2. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 7:00.
  3. Obowiązuje absolutny zakaz palenia wyrobów tytoniowych na terenie całego budynku. Złamanie zakazu wiąże się z karą w wysokości 500 zł. Obiekt wyposażony jest w czujniki dymu automatycznie powiadamiające Straż Pożarną. Koszt nieuzasadnionego przyjazdu Straży Pożarnej pokrywa osoba, która wywołała alarm.
  4. Dzieci powinny pozostawać pod stałym nadzorem dorosłych opiekunów. Personel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki.
  5. Zwierzęta są mile widziane w naszym obiekcie. Jednorazowa opłata za pobyt pupila wynosi 30 zł. Właściciel powinien pilnować swojego pupila i pod żadnym pozorem nie pozostawiać zwierząt samych zamkniętych w pokoju. Właściciel zwierzęcia zobowiązuje się pokryć wszelkie koszty ewentualnych zniszczeń dokonanych przez zwierzę. Uprzejmie prosimy o wyprowadzanie piesków na toaletę poza obszar Gościńca.